Kendin için çalış, hayalindeki markayı kur!

HAYALLERİNDEKİ MARKAYI KURMAK İSTİYORSAN,
ihtiyacın olan yardımı burada bulabilirsin.

Üreten, mutlu kadın, en güzel kadındır!

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre demek ki markalaşma ile ilgileniyorsunuz -kafanızda hayata geçirmeyi düşündüğünüz bir iş fikri var ya da zaten kendi işinizi yapıyorsunuz!

Kendi işinizi yapmayı düşündüğünüz ya da zaten yaptığınız için öncelikle sizi canı yürekten kutluyorum: yaklaşık 77 milyonluk ülkemizde bunu başarmak için çalışan yüzde 1.5’luk çok özel bölümde bulunuyorsunuz. Siz, özel ve değerlisiniz!

Bu blog sizin için..

Oysa, gerçek potansiyelimizi kullanabilsek, hayallerimizin peşinden gidebilsek kısaca bu yüzde 1.5’luk yüzdeyi büyütebilsek inanıyorum ki hepimiz daha mutlu bireyler olacağız.

Benim hayalim; yaratıcı, üreten, girişimci kısaca mutlu kadınların ülkemizdeki sayısını arttırmak. İnanıyorum ki, bir ülkenin kadınları ne kadar mutlu olursa, o ülkede o kadar mutlu olur. Biz kadınlar birlikte mutlu yarınlar yaratabiliz. Üreten, mutlu kadın, en güzel kadındır!

Sizin ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyorum çünkü ben de aynı şeyleri yaşıyorum. İşte bu yüzden, bir multi-medya tasarımcısı ve pazarlama uzmanı olarak Amerika’da ve Türkiye’de başarılı bir marka yaratmak konusunda edindiğim bilgi ve deneyimlerimi bu blogda size yardımcı olmak için toplamaya karar verdim.

Bu blogda, hayalinizdeki iş fikrini başarılı bir markaya dönüştürmeniz için gereken tüm tarifleri paylaşıyor olacağım:

 • Korkularınızı, endişelerinizi aşmanıza yardımcı olacak teknikler,
 • Yeni iş fikirleri bulmanız için yöntemler,
 • Başarılı marka tasarımı için gerekenler,
 • Müşteri bulmanızı sağlayacak uygulamalar,
 • Sosyal medyada takipçi sayınızı arttıracak reçeteler ve başarıyı yakalamış ünlü markaların bunu nasıl başardıklarına kadar ihtiyacınız olan herşey…

Hatta, yağmurlu, karanlık günlerde, motivasyonunuzu arttırması ya da Pazartesi sendromunuzu gidermesi için sizlerle bende işe yarayan güzel sözleri, fotoğrafları, TED videolarını, ruhunuz için beden hareketlerini hatta belki de yulaflı kurabiye tarifimi bile paylaşıyor olacağım.

Bu bloğun tüm amacı, hayallerinizin boşa gitmesini engellemek. Bunun için elimden gelen tek şey; başarılı bir marka kurmanız ve geliştirmeniz için gereken tüm bilgileri sizinle buradan kolay, zevkli ve anlaşılır tariflerle paylaşmak. Birlikte hayallerimizi gerçekleştirebilir, hak ettiğimiz hayatlara kavuşabilir ve mutlu kadınların sayısını arttırabiliriz.

Hepimiz özeliz ve hepimizin içinde dışarı çıkmayı bekleyen harika fikirler var. Zaman geçiyor ve bir yerden başlamak lazım! Neden şimdi olmasın?

“Hayat bir mutfaktır. En şık önlüğünü tak ve harika bir şeyler pişirmeye başla. Eğlenmeyi de sakın unutma!”

Şimdi bloğuma kayıt ol ve işine yarayacak tariflerimi kaçırma!

Başarılı bir marka yaratmak için ihtiyacın olan en son bilgileri öğrenmek için bloğumu ziyaret etmek zorunda değilsin! Sen zamanını harcama, ben işine yarayacak en yeni, en son markalaşma tariflerini e-postana yollarım. Bunun için aşağıdaki kısa formu doldurman yeterli. İstediğin zaman e-posta listemden çıkabilirsin. Ücretsiz olduğunu söylememe gerek yok herhalde:)

  İsim, Soyad E-posta adresi

  Hayalinizdeki markaya ulaşmanız için ihtiyacınız olan bilgi ve destek için her zaman yanınızdayım.

  Banu Samancı, marka danışmanı ve multi-medya tasarımcısıdır. Amerika ve Türkiye’de marka iletişimi ve multi-medya tasarımı alanında edindiği 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübesini, bir fark yaratmak isteyen kadın girişimcilere yardımcı olmak için kullanmaktadır. Bir şeyler üzerinde çalışmadığı ender zamanlarını kitap okuyarak, TED seyrederek ya da NHK Japon kanalını izleyerek geçiren Banu aynı zamanda profesyonel bir şef olan eşinden aldığı zorunlu yemek dersleri sayesinde kendi çapında iyi bir aşçıdır.

  Markanızın hikayesini paylaşmak ister misiniz?
  Kadın girişimciler eğitimle güç kazanıyor
  • Nasıl iş planı hazırlanır?

  Tek sayfalık iş planı tarifi

  09:02|Comments Off on Tek sayfalık iş planı tarifi

  • Beyoncé hayranlarını markasına nasıl yakınlaştırdı?

  Beyoncé hayranlarını markasına nasıl yakınlaştırdı?

  09:50|Comments Off on Beyoncé hayranlarını markasına nasıl yakınlaştırdı?

  • Medlis markasının başarı tarifi

  Melis BÜYÜKSAN TASACI’nın ve markası Medlis’in arkasında yatan başarı hikayesi

  19:10|Comments Off on Melis BÜYÜKSAN TASACI’nın ve markası Medlis’in arkasında yatan başarı hikayesi