Size nasıl yardım edebilirim?

HAYALLERİNDEKİ MARKAYI KURMAK İSTİYORSAN,
ihtiyacın olan yardımı burada bulabilirsin.

Merhaba Sevgili Hanımlar,

Bir girişimci, vizyoner, yönetici olarak sizin zamanınız çok değerli ve kısıtlı. Yapılması gereken çok iş var. Markanızın başarılı olmasını istiyorsanız, onun ihtiyaçlarını zamanında ve doğru bir şekilde yerine getirmeniz gerekir. Yaptığınız her çalışmanın birbirini tamamlaması, ortak bir dil oluşturması gerekir. İstemeden, yanlışlıkla yapılacak markalaşma hataları hayalinizdeki markanın maalesef sonu olabilir.

Markanızın güçlü bir şekilde doğmasını ve gelişerek büyümesini, doğru iletişimle geniş bir müşteri kitlesine ulaşmasını istiyorsanız birlikte çalışabiliriz. Ben, hayalinizdeki iş fikrini başarılı bir markaya dönüştürmenizde yardımcı olabilirim.

Markanızın ihtiyacı ister kurumsal kimlik tasarımı olsun ister stratejik planlama ya da içerik oluşturulması, her bir ihtiyacı, markanızın başarısı için gereken bütünlük içinde ele alarak, en doğru ve etkili sonucu size on beş yılı aşkın bir tecrübe ve bilgi birikimi ile sunabilirim. Sizin hayalinizdeki markaya sahip olmanız, benim hayalimi de yavaş yavaş gerçekleştirecektir –ülkemizdeki kadın girişimcilerin sayısının artması!

Benim için önemli olan, mutlu bir marka, mutlu bir müşteri, mutlu bir kadın girişimci yaratmak. İnanıyorum ki, bir ülkenin kadınları ne kadar mutlu olursa, o ülke de o kadar mutlu olur.

İşinizi kolaylaştırabileceğim hizmet başlıkları…

STRATEJİK MARKA YAPILANDIRMASI

Markanızın, fikir aşamasından itibaren, doğru bir şekilde yapılandırılmasını sağlayarak, iş fikrinizi sihirli dokunuşlarla sevilen, başarılı bir markaya dönüştürmenize yardımcı olabilirim.

– İş fikrinin ve hedef müşteri kitlesinin analizi
– Marka konumlandırması
– Hedef müşteri profilinin oluşturulması
– İş planının hazırlanması
– Pazarlama planının oluşturulması
– Sosyal medya planlaması

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI

Bir marka, baştan doğru tasarlanmış ise başarıya ulaşması çok daha kolay ve hızlı olacaktır. İhtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanacak kurumsal kimlik tasarımı ile markanızın doğuştan avantajlı ve başarılı olmasına yardımcı olabilirim.

– Marka karakterinin, amacının ve hayalinin oluşturulması
– Marka sloganının oluşturulması
– Marka hikayesinin yazılması
– Marka isminin bulunması
– Logo tasarımı
– Kartvizit, antedli kağıt, dosya tasarımı
– Websitesi ve blog tasarımı
– Sosyal medya hesaplarının görsel tasarımı

İÇERİK OLUŞTURULMASI VE YÖNETİMİ

Ne yaparsanız yapın, başarılı olmak için paylaşılmaya değer içerik oluşturmanız gerekir. Bunca işiniz içinde sizin buna zamanınız olmayabilir. Müşterilerinizin ilgisini çekecek, takipçilerinizin sayısını arttıracak, tüm içerik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilirim.
– Kurumsal websitesi ve blog çalışmalarınız için arama motorlarına uygun (SEO) metin yazımı
– Sosyal medyada müşterilerinizin ilgisine yönelik makale yazımı
– İlan, broşür, katalog gibi tanıtım materyalleriniz için metin yazımı
– Pazarlama çalışmalarınız için yaratıcı proje tasarımı

GÖRSEL TASARIM

Markanızın basılı, dijital tüm görsel ihtiyaçlarında ve kurumunuza özel sanat eseri yaratılması alanlarında birlikte paylaşılmaya değer işler üretebiliriz.
Marka danışmanı ve multi-medya tasarımcısı olarak sizin için yapacağım her proje, markanızın bütünlüğüne katkı sağlayacak ve müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirecektir.

EĞİTİM VE SEMİNERLER

Başarılı bir marka oluşturmak ve sürdürmek için en etkili ve sonuç veren yatırım; eğitim ve seminer çalışmalarıdır. Markalaşma alanında edindiğim bilgi ve tecrübelerimi sizlerle paylaşarak markanızın kalıcı olmasına yardımcı olabilirim.
Markanızın bir bütün olarak doğru ve başarılı iletişim kurması için gereken konu başlıklarında, ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanacak, eğitim ve seminerlerle, birlikte markanızın gücüne güç katabiliriz.

ÖZEL TERCÜME HİZMETİ

İngilizce tercüme ihtiyaçlarınızda, mütercimlik firmalarından isteyipte alamadığınız, profesyonel sonuçlar için birlikte çalışabiliriz.
Her sektöre özel, birebir değil, İngilizce’de kullanılan terminolojilerle yaptığım metin tercümeleriyle markanız hak ettiği profesyonellikte kendini temsil edebilir.

İLETİŞİM FORMU

  İsim, Soyad*

  E-posta adresi*

  Banu Hanım’ın farklı alanlardaki uzmanlık ve tecrübesi onu alanında benzersiz yapıyor. Yaratıcı pazarlama zekası, güçlü kalemi ve dijital tasarımdaki uzmanlığı sayesinde markamız için yaptığı her proje, bize kazanç olarak dönmüştür. Sadece profesyonelliğiyle değil, pozitif karakteri ile de işlerimizi her zaman kolaylaştırmıştır. Banu Hanım’ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Tijen Özer, İDAEXPO
  Banu Hanım bizim marka hikayemizi o kadar güzel yazdı ki hayretler içinde kaldım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
  Pınar Kaftancıoğlu, İpek Hanım’ın Çiftliği
  Websitemizin metin çalışması sayesinde artık arama motorlarında daha yukarılarda çıkıyoruz ve sitenin İngilizce tercümesi ile de profesyonelliğimizi yabancı müşterilerimize doğru bir şekilde yansıtabiliyoruz. Banu Hanım yaptığı her işi markanın başarısı için bir bütün olarak ele alıyor. Onunla ile işler her zaman kolay ve kazançlı.
  Feride Biçen , MONAD HR
  Banu Hanım markamın ihtiyacı olan stratejik marka kimlik çalışmasını detaylı bir analiz ile başarıyla oluşturmuştur. Markam için önemli olan bu çalışma ile tüm pazarlama çalışmalarım artık daha kolay ve başarılı. Bir girişimci olarak her şeyi yalnız yapmak sıkıntılı olabiliyor oysa Banu Hanım ile her şey gerçekten de çok kolay.
  Dilek Dönmez Agyel, SADEKÂR