Hak Ettiğin Başarılı Markayı Birlikte Kuralım

ŞİMDİ DEĞİŞİM ZAMANI

BİR ÜLKENİN kadınları
ne kadar mutluysa,
o ülke de o kadar mutludur!

“Holistik Markalaşma”, ben değil BİZ olmak üzerine kuruludur. Ne yapıyorsak severek, bir anlam bularak yapmaktır. Sahip olduğumuz güzelliklerle nasıl başka insanların da hayatlarını güzelleştirebiliriz, diye sormaktır. Stratejinin ve duyguların birleştiği; bir bütün olarak; tüm detaylarıyla sürdürülebilir, başarılı bir marka olmaktır.

Amacım, bir tasarımcı ve pazarlama uzmanı olarak 20 küsür yıldır Amerika’da ve Türkiye’de edindiğim bilgi ve tecürebelerimi, kendi işlerini kurmak isteyen kadınlara aktarmak ve onların mutlu kadınlar olmasına katkıda bulunmak.

Hepimiz, bir kişi olarak çok şeyi değiştirebiliriz yeter ki inanalım, isteyelim ve çalışalım!

Dönüşümün tüm aşamalarında yanınızdayım…

Hayalinizdeki markanın içiyle dışıyla güzel, güçlü bir şekilde doğmasını ve gelişerek büyümesini, doğru iletişimle geniş bir müşteri kitlesine ulaşması konusunda desteğe ihtiyacınız varsa birlikte çalışabiliriz.

Hayalinizdeki İş Fikrini; Stratejisiyle, Hikayesiyle, Görselliğiyle Başarılı Bir Markaya Birlikte Dönüştürelim.

PAZAR VE RAKİP ARAŞTIRMASI

HOLİSTİK MARKALAŞMA HİZMETİ

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

STRATEJİK MARKA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

PAZARLAMA VE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ

Merhabalar,

Ben, Banu SAMANCI

Holistik marka danışmanı, yazar, tasarımcı ve tüm bilgisini sizin gibi çevresine duyarlı kadın girişimcilerin sosyal, başarılı ve sürdürülebilir markalar kurmasına destek olmak için kullanan bir pazarlama aşığıyım.

Ufuk Peker

ARYA-AI Dijital İşgücü Kurucusu

Yeni Nesil Yapay Zeka girişimimizde dünya rekabetini inceleyerek en doğru marka konumlandırmasıyla stratejimizi belirleyip bütünsel yaklaşımla marka hikayemizi, pazarlama planımızı ve websitemizi hayata geçirerek gücümüze güç, başarımıza başarı kattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİRLİKTE İŞİNİ BAŞARILI BİR MARKAYA DÖNÜŞTÜRELİM...

Aylin Yılmazipek
Şebnem Demirtaş

AYSSLA Kurucuları

İki kadın girişimci olarak, sürdürülebilir, çevre dostu iş fikrimizi “Nasıl bir markaya dönüştürebiliriz?”,“Nasıl sosyal medyada başarılı olabiliriz?”,“Marka hikayemizi nasıl doğru oluşturup, anlatabiliriz?” diye zorlanırken bütünsel markalaşma hizmetiyle tüm ihtiyaçlarımızı karşılaştığınız için teşekkürler. Aynı zamanda, sosyal medya yönetimiyle sadece görsellik değil satışlarımızı da artırdığınız için gerçekten holistik bir marka danışmanı olduğunuzu söyleyebiliriz. Sizleri tüm girişimclere tavsiye ederiz.

"Hepimiz, bir kişi olarak çok şeyi değiştirebiliriz yeter ki inanalım, isteyelim ve çalışalım."

Girişimciliğe 45 yaşımdan sonra atılan biri olarak kitabınız ve danışmanlığınız sayesinde hayalimdeki markayı kurabildim, her şey için sonsuz teşekkürler. İyi ki yollarımız kesişti.

Çevren ÜstünGirişimci, İstanbul

Bir toplantıda tanıştık sizinle, o toplantıya hiç gitmek istememiştim ama bir şey beni gitmem için zorlamıştı... Meğer sizinle tanışmam, 40’dan sonra, eşimden ayrılıp bir cesaretle başladığım markalaşma yolculuğumda yaşadığım tüm sıkıntılara çözüm olacağınız için allah sizinle tanışmam için o toplantıya beni götürtmüş. Her şey de gerçekten bir hayır var, iyi ki tanıdım sizi...

Mürvet YeşilGirişimci, Antalya

"Marka Yaratma" eğitiminizle nerelerde yanlış yaptığımı hatta neleri hiç yapmadığımı görmek ve ufak değişikliklerle bile büyük farklar olucağını holistik markalaşma reçetelerinizle anlattığınız kolay anlaşılır, uygulamalı bilgiler için çok teşekkür ederim. Herkese Tavsiye Ederim

Zeynep DemirciGirişimci, İstanbul

Aydan Kurnaz

MYSUMMERBLUE Kurucusu

Önce kitabınızla sonra sizinle tanıştık.
Markamızı tekrar birlikte ayağa kaldırdığınız, sıkıntılarımızı çözdüğünüz ve bizi anlayarak, yol gösterdiğiniz için çok teşekkürler. Dediğiniz gibi birlikte her şey gerçekten daha kolay oldu. Sonsuz Teşekkürler

"Bu dünyada istediğin değişimin yüzü olabilirsin."

Mihriban Akyüz

Samsun Kadın Girişimciler Kurulu

“Sevgili Banu Hanım, Samsun’da markalaşma eğitimleriyle kadın girişimcilerimize sağlamış olduğunuz büyük destek birçok markanın başarılı bir şekilde kurulmasınsa vesile oldu. Sayenizde bütün kadınlar güçleniyor. Sonsuz teşekkürler.”

BAŞARILI

BİR MARKA İÇİN

TÜM REÇETELER

Leyla Alaton’un Girişimcilere Tavsiyesi

MARKANI PİŞİRMEYE BAŞLA

TIKLA SATIN

Şimdi Markanı Yarat

10 Başlıkta İŞ FİKRİNİZİ DEĞERLENDİRME ve Başarılı Marka Yaratma TESTİ

Kendi eticaret sitenizi ya da kafenizi açmak mı istiyorsunuz? Ya da aklınızda muhteşem başka bir iş fikri mi var? O zaman bu test işinize çok yarayacak.

Harvard Üniversitesi’nin oluşturduğu bu uygulaması kolay başarılı olma testiyle sadece iş fikrinizi değerlendirmeyecek aynı zamanda pazarda başarılı bir marka olmak için neler gerektiğini de öğreneceksiniz.

Tıklayın, Dinleyin ve Hayalinizdeki İşi Kurmaya Başlayın…

  İsim, Soyad E-posta adresi

  Ben Değil Biz Olma Zamanı

  BU DÜNYADA İSTEDİĞİMİZ DEĞİŞİMİN YÜZÜ OLABİLİRİZ!

  Sen, bir kişi olarak çok şeyi değiştirebilir, sosyal girişimcilikle yaptığın işe anlam katabilirsin.

  Birlikte Her Şey Daha Kolay

  HİZMETLER

  Nasıl yardımcı olabilirim?