Başarılı kadın girişimcilerin marka tarifi

Markanızın hikayesini paylaşmak ister misiniz?

Bir kadın girişimci olarak kendi marka hikayenizi, markanızın başarılı olmasına yardımcı olan malzemeleri diğer kadınlarla paylaşarak ülkemizdeki üreten, mutlu kadınların sayısının artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Nasıl mı? Bir kadın girişimci olarak nasıl başardığınızı aşağıdaki formu tıklayarak, doldurun ve benimle paylaşın. Her ay, yeni bir kadın girişimcinin hikayesini ve başarılı marka tarifini buradan yayınlayarak birbirimize yardımcı olalım.

BAŞLAMADAN ÖNCE BİR KAÇ UFAK HATIRLATMA…

  • Sitede yayınlanmış olan örnekleri inceleyerek genel bir fikir elde edebilirsiniz.
  • Hikayenizi anlatırken karşılaştığınız zorluklar, bunları nasıl aştığınız gibi samimi ve
    içten bir yaklaşım ile yayınlanmanız çok daha kolay olacaktır. Bu çalışmanın amacı kadın girişimcilere yardımcı olmaktır.

  • Formu eksiksiz olarak doldurduktan sonra 1 adet fotoğrafınızla birlikte formu info@banusamanci.com adresine lütfen yollayın.
  • Her ay 1 adet yeni marka incelemesi yayınlanacaktır.
  • Yayın için seçilecek çalışma Başarılı Marka Tarifi’ne göre değerlendirilecektir.
  • Gerektiği durumlarda sizinle telefonla iletişime geçilebilir.

“Nasıl başardı?” bölümünde sizin markanızın da yayınlanmasını istiyorsanız şimdi buraya tıklayarak başvuru formunu word dosyası olarak bilgisayarınıza indirerek, doldurmaya başlayın. Formu tamamlayınca, bir adet fotoğrafınızla birlikte bana e-posta ile yollayın. Birbirimizden öğrenecek çok şeyimiz var!

Didem Altınbaşak, RAFİNERA

HAMİLELİKTE YAŞADIĞI BİR SORUN BAŞARISININ TEMELİ OLDU

“Rafinera” markasının başlangıcı 2007 yılında, kurucusu Didem Altınbaşak Tulgan’ın, kendi yaşadığı bir soruna yurtdışında bulduğu çözümü ülkemizde hayata geçirmesi ile başlar…
Devamı için tıklayın

ÖNCE KIZI İÇİN ÜRETTİ SONRA HERKES İSTEDİ

İpek Hanım’ın Çiftliği markasının kurucusu, Pınar Kaftancıoğlu’nun hikayesi sadece başarılı olmuş bir kadının hikayesi değil…
Devamı için tıklayın