“Kadın girişimciler eğitimle güç kazanıyor” eğitim projesi
BAŞVURU FORMU

“Kadın girişimciler eğitimle güç kazanıyor” pazarlama, markalaşma eğitim projesi Eylül – Ekim ayında Şanlıurfa, Ankara, Samsun, Antalya ve Çanakkale olmak üzere toplam beş şehirde ücretsiz olarak gerçekleşecektir. Bu eğitimden en çok fayda sağlayabilecek katılımcıların bir iş fikrinin olması ya da şuan kendi işlerini yapıyor olmaları gerekmektedir. Katılımcı sayısı 25 ile sınırlı olduğundan bu eğitimden en çok faydayı sağlayacak, iş fikrini bu eğitimle hayata geçirecek katılımcılara öncelik verilecektir.

  İl seçiniz*

  İsim, Soyad*

  Doğum tarihi

  Eğitim durumu

  E-posta adresi

  Telefon numarası*

  Şuan üzerinde çalışabileceğin bir iş fikrin var mı?EvetHayır

  Açıklayınız...

  Daha önce pazarlama ve/veya girişimcilik eğitimi aldın mı?EvetHayır

  Varsa firma isminizi yazınız

  Bu eğitime neden katılıyorsunuz lütfen kısaca yazınız*

  Neden bu eğitime seçilmelisiniz lütfen kısaca yazınız*

  Eğitimlerle ilgili duyuruları iletişim bilgilerim kullanılarak almayı kabul ediyorum.

  Yıldızla (*) işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır!


   KATILIM ŞARTLARI
  • Katılım için bir iş fikrinizin olması ya da şuan kendi işinizi yapıyor olmanız gerekmektedir.
  • Her ilde yapılacak eğitim 25 kişiyle sınırlı olduğundan bu eğitimden en çok faydayı sağlayabilecek katılımcılara öncelik verilecektir.
  • Eğitimin süresi her şehirde günde 3 saat olmak süre toplam beş gün sürecektir.
  • Katılım için 18-60 yaş arasında olmanız yeterlidir.
  • Katılımcılarda bir öğrenim şartı aranmamaktadır.

   

  EĞİTİMİN İÇERİĞİ

  “Kadın girişimciler eğitimle güç kazanıyor” eğitimi her düzeyden girişimcinin anlayabileceği ücretsiz bir pazarlama, marka yaratma eğitimidir. Bu eğitimden en çok fayda sağlayabilecek katılımcıların bir iş fikrinin olması ya da şuan kendi işlerini yapıyor olmaları gerekmektedir. Katılımcı sayısı 25 ile sınırlı olduğundan bu eğitimden en çok faydayı sağlayacak, iş fikrini bu eğitimle hayata geçirecek katılımcılara öncelik verilecektir.

  Eğitim programında bir iş fikrinin başarılı bir markaya dönüşmesi için gereken tüm aşamalar A’dan Z’ye anlaşılması kolay örneklerle katılımcılara aktarılacaktır. Örneğin, pazarlamanın önemli analiz tekniklerinden biri olan SWOT yöntemi her kadının çok iyi bildiği “mücver” yemeğine uygulanarak anlaşılması kolay bir şekilde bu eğitimde açıklanıyor. Pazarlamaya ek olarak hibe fonları hakkında da katılımcılara bilgiler verilecektir.

  Katılımcılar bu eğitimi tamamladıklarında sertifika almaya hak kazanacaklardır.

  Bir ülkenin kadınları ne kadar mutluysa, o ülke o kadar mutludur.

  Banu Samancı, marka danışmanı ve multi-medya tasarımcısıdır. “Markanızı nasıl pişirirsiniz?” isimli pazarlama kitabının da yazarıdır. Amerika ve Türkiye’de marka iletişimi ve multi-medya tasarımı alanında edindiği 15 yılı aşkın bilgi ve tecrübesini gerek öğrencilerine gerekse bir fark yaratmak isteyen kadın girişimcilere yardımcı olmak için kullanmaktadır. Bir şeyler üzerinde çalışmadığı ender zamanlarını kitap okuyarak, TED seyrederek ya da NHK Japon kanalını izleyerek geçiren Banu aynı zamanda profesyonel bir şef olan eşinden aldığı zorunlu yemek dersleri sayesinde kendi çapında iyi bir aşçıdır.

  Kadın girişimciler eğitimle güç kazanıyor
  Banu Hanım markamın ihtiyacı olan stratejik marka kimlik çalışmasını detaylı bir analiz ile başarıyla oluşturmuştur. Markam için önemli olan bu çalışma ile tüm pazarlama çalışmalarım artık daha kolay ve başarılı. Bir girişimci olarak her şeyi yalnız yapmak sıkıntılı olabiliyor oysa Banu Hanım ile her şey gerçekten de çok kolay.
  Dilek Dönmez Agyel, SADEKÂR
  Banu Hanım yaptığı her işi markanın başarısı için bir bütün olarak ele alıyor -websitemizin metin çalışması sayesinde artık arama motorlarında daha yukarılarda çıkıyoruz ve sitenin İngilizce tercümesi ile de profesyonelliğimizi yabancı müşterilerimize doğru bir şekilde yansıtabiliyoruz. Banu Hanım ile işler her zaman kolay ve kazançlı.
  Feride Biçen, MONAD HR
  Banu Hanım bizim marka hikayemizi o kadar güzel yazdı ki hayretler içinde kaldım. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.
  Pınar Kaftancıoğlu, İPEK HANIM'IN ÇİFTLİĞİ