Banu Samancı; kadın girişimcilerin çözüm ortağı

ABD konsolosluk küçük hibe fonu kazanan pazarlama, markalaşma eğitimim Anadolu’da kadınların gücüne güç katacak!

Button Text

Kendi işinizi yapmak mı istiyorsunuz? Ya da zaten yapıyor ve başarılı bir marka olmak mı istiyorsunuz? Cevabınız evet ise alanında bir ilk olan bu rehber kitapta başarılı bir marka yaratmak için ihtiyacınız olan tüm tarifleri bulabilirsiniz.

Button Text
  • Nasıl iş planı hazırlanır?

Tek sayfalık iş planı tarifi

HAYALLERİNDEKİ MARKAYI KURMAK İSTİYORSAN,
ihtiyacın olan yardımı burada bulabilirsin.
Bir kaç aydır sizinle nasıl sonuçlanacağını bilmediğimden paylaşmadığım […]

Banu Hanım markamın ihtiyacı olan stratejik marka kimlik çalışmasını detaylı bir analiz ile başarıyla oluşturmuştur. Markam için önemli olan bu çalışma ile tüm pazarlama çalışmalarım artık daha kolay ve başarılı. Bir girişimci olarak her şeyi yalnız yapmak sıkıntılı olabiliyor oysa Banu Hanım ile her şey gerçekten de çok kolay.
Dilek Dönmez Agyel , SADEKÂR
Banu Hanım yaptığı her işi markanın başarısı için bir bütün olarak ele alıyor -websitemizin metin çalışması sayesinde artık arama motorlarında daha yukarılarda çıkıyoruz ve sitenin İngilizce tercümesi ile de profesyonelliğimizi yabancı müşterilerimize doğru bir şekilde yansıtabiliyoruz. Banu Hanım ile işler her zaman kolay ve kazançlı.
Feride Biçen, MONAD HR
Banu Hanım’ın farklı alanlardaki uzmanlık ve tecrübesi onu alanında benzersiz yapıyor. Yaratıcı pazarlama zekası, güçlü kalemi ve dijital tasarımdaki uzmanlığı sayesinde markamız için yaptığı her proje, bize kazanç olarak dönmüştür. Aynı zamanda, pozitif karakteri ile de işlerimizi her zaman kolaylaştırmıştır. Banu Hanım’ı kesinlikle tavsiye ediyorum.
Tijen Özer , İDA EXPO