Kim hangi markayı kaç yaşında kurdu?

HAYALLERİNDEKİ MARKAYI KURMAK İSTİYORSAN,
ihtiyacın olan yardımı burada bulabilirsin.

Başlamak için çok mu geç kaldığınızı düşünüyorsunuz?

Hepimizin bir çok hayalleri, istekleri var; kendi işimizi kurmak ya da alıp başımızı uzak yolculuklara çıkmak… Çoğunlukla tüm bu isteklerimizi erteliyoruz. Hayatlarımızın içinde belli bir düzene alışıp sonra bu düzeni sanki biz kurmamışız gibi duvarlarımızın içine kendimizi hapsediyoruz. Her şey için özellikle de “neden yapamıyacağımız” için bir çok cevabımız var! Aslında en önemli soruya bir cevabımız yok; “Ne kadar yaşayacağımız?.”

Her şeyi bilmek takıntısı olan benim için bu sorunun cevabını asla bilemeyecek olmam bana şunu kanıtlıyor; hiçbir şeyi ertelememeli ve aynı zamanda hayallerimizden de hiç bir zaman vaz geçmemeliyiz. İşin gerçeği hayatta hiç bir kural yok sadece biz varız ve sınırları biz belirliyoruz. Kendimizi yaşlı hissediyorsak yaşlıyızdır; yapamayacağımıza inanıyorsak yapamayız, bizden geçti diyorsak geçmiştir…

Büyütmek için tıklayın - infografik

Aklınıza ne zaman böyle kötü düşünceler gelirse, ne zaman mutluluğunuzun önüne engeller koymaya başlarsanız hemen bu infografiğe bakın ve kendinize şunu söyleyin: “Mutlu olmayı seçiyorum ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağım.”

Hayallerinizin gerçekleştiği günler dilerim…

Sevgi ve Saygılarımla,

Banu SAMANCI
birlikte her şey daha kolay…